آیا می دانید؟

با سلام و عرض ادب و احترام، لطفا تا پایان مطالب همراه ما باشید. متشکریم

۱-آیا می دانید اولین نشان هنری (مدال قهرمانی و افتخار)کشور عزیزمان در جامعه بزرگ فرزندان عاشورایی به اعضای فعال و هنرمندان  برگزیده در عرصه فرهنگ و هنر اسلامی اعطا میگردد؟

۲-  آیا میدانید اولین شناسه شخصی  و مذهبی در جامعه بزرگ فرزندان عاشورایی در حال تهیه وبه اعضای این جامعه تعلق میگیرد؟

۳-  آیا میدانید جامعه بزرگ فرزندان عاشورایی برگزار کننده اولین نمایشگاه های چرخشی و سیار آثار هنرمندان کشور در جهت احقاق حق معنوی آنان و برای بازدید علاقمندان به هنر می باشد ؟

۴-  آیا میدانید اولین قرآن هنری جهان اسلام در جامعه بزرگ فرزندان عاشورایی با کمک هنرمندان کشوری در حال تدوین است؟

۵-  آیا میدانید اعضائ  جامعه فرزندان عاشورایی از حمایت های مادی و معنوی این جامعه برخوردار خواهند شد واز تمامی برنامه های این جامعه مطلع خواهند بود؟

۶-  آیا میدانید  مسابقه جامعه بزرگ فرزندان عاشورایی برای کمک به ترویج فرهنگ اهل بیت(ع) سال آتی بصورت فرا ملی در تمامی کشورهای اسلامی برگزار خواهد شد؟

۷-  آیا میدانید در جامعه بزرگ فرزندان عاشورایی میتوانید از امکانات زیارتی و اقامتی شهر بهشت  ، ستاد سامان دهی امور زائرین مشهد استفاده نمود ؟

۸-  آیا میدانید در جامعه بزرگ فرزندان عاشورایی امکانات برای رشد استعدادها و خلاقیت های فکری و آموزش علوم اجتماعی و دینی  درحال آماده سازی میباشد ؟

۹-  آیا میدانید اولین نماد اهل بیت (ع) ، حضرت رضا (ع) ( به صورت المان شهری ) در جامعه بزرگ فرزندان عاشورایی برای کل کشور در حال طراحی و تولید می باشد ؟

۱۰- آیا میدانید هدف جامعه بزرگ فرزندان عاشورایی پررنگ کردن نقش جامعه فرهنگی و هنری کشور در به تصویر کشیدن پیامهای والای انسانی و اسلامی  و مبارزه با تهاجم  فرهنگی بیگانگان در برابر فرهنگ ایرانی و اسلامی می باشد ؟

۱۱-آیا میدانید با ثبت نام در جامعه بزرگ فرزندان عاشورایی برای شما شناسه ثبت و کد عضویت بین المللی ارسال میگردد که برای شما و اهداف آینده این جامعه بسیار حائز اهمیت است ؟

وب سایت رسمی جامعه بزرگ فرزندان عاشورایی :      WWW.MFA93.IR

تماس با روابط عمومی:                              RAVABETOMOMI@MFA93.IR

تلفن دبیرخانه :  ۸۴۵۹۵۳۰-۰۵۱۳        تلفن های راهنما : ۰۹۱۵۹۰۰۰۰۹۷ . ۰۹۱۵۹۰۰۰۰۹۸