حمایت استاندار خراسان رضوی از فرزندان عاشورایی

فرزندان عاشورایی

به گزارش خبرگزاری شبستان از مشهد و به نقل از ستاد اطلاع رساني جامعه فرزندان عاشورائي، علیرضا رشیدیان،‌ استاندار خراسان رضوی شب گذشته در حاشیه جلسه شورای عمومی آموزش و پرورش که با حضور معاون فرهنگی شهردار، مدیر کل و اعضای شورای آموزش پرورش در محل استانداری خراسان رضوی برگزار شد، گفت: فرهنگ سازی عاشورا در بین جوانان یک ضرورت و نیاز در عصر حاضر است.

وی عنوان کرد: باید با ارائه راهکارهایی در راستای شکوفایی و زنده نگه داشتن فرهنگ عاشورا و درس آزادگی آن از طرق مختلف گام برداریم.

رشیدیان اظهار کرد: زنده نگه داشتن نهضت عاشورا نیازمند کاری بزرگ است و طرحی همانند جامعه بزرگ فرزندان عاشورایی که برای اولین بار امسال کلید خورده است، می تواند با شگردهای مختلف این فرهنگ را در میان جوانان گسترش و آنان را برای ادامه راه مشتاق کند.

وی ادامه داد: فرهنگ عاشورا باید با زبان حال برای عموم جامعه ترجمه و مورد بهره برداری قرارگیرد.
استاندار خراسان رضوی عنوان کرد: استانداری خراسان رضوی آمادگی خود را برای حمایت از از تمام طرح های نوین همچون فرزندان عاشورایی اعلام می دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>